פתרונות מחשוב
מחשוב ענן
שירותי IT
שירותי גיבוי
רשתות אלחוטיות
 
מידע מקצועי - איך מגבים תמונות בעידן האחסון הדיגיטלי

איך מגבים תמונות בעידן האחסון הדיגיטלי

השימוש בכלים דיגיטליים בשגרת היומיום צובר תאוצה כל העת, כאשר אפילו אנשים המגדירים עצמם כ"לא טכנולוגיים", מבינים כי אין ברירה אלא לעבור לכלים דיגיטליים בפעולות יומיומיות שונות – החל מניהול זמן ועד לתשלומים לגופים שונים, וכמובן שימוש באמצעי תקשורת. מעבר ליישומים השימושיים של העולם הדיגיטלי, ישנם גם תפקידים שונים שאנו נוטים לפעמים לשכוח, אך הם חשובים לא פחות. אחד מאותם תפקידים הוא הזכרונות האישיים שלנו, ובפרט התמונות מהאירועים המשפחתיים והחברתיים השונים.

בעיית התמונות הישנות

התמונות הישנות שיש ברשותנו נמצאות באלבומים שבדרך כלל מעלים אבק, ובשל זמינות ונוחות המכשירים הניידים, אנשים רבים מתעצלים לגשת לאלבומים הישנים ולהתבונן בהן. יתרה מכך, גם כאשר נתבונן בתצלומים לא נוכל לבצע איתם יותר מדי פעולות שאנו רגילים לבצע עם תמונות דיגיטליות, מכיוון שלא ניתן לשלוח אותן, לשכפל אותן או לאחסן אותן מחדש – פעולות שהן פרי המצאת העולם הדיגיטלי, ונעשה בהן שימוש יומיומי.

מה הפתרון?

הפתרון הפשוט, היעיל והנפוץ ביותר לבעיית אחסון התמונות הישנות הוא סריקת תמונות. סריקת תמונות יכולה כמובן להתבצע באופן ידני על ידכם – אם במכשיר סורק או במכשירים סלולריים שונים, ואם בהזמנת שירותי סריקת תמונות מקצועיים – המתמחים הן באיכות התמונה, הן בשיפורה והן בסריקת כמויות גדולות של תצלומים. המחירים בתחום זה משתנים ממקום למקום וכמובן גם בין סוגי ההזמנות השונים, אך בכל מקרה חשוב לפנות למקום שמצד אחד אינו דורש עלויות גבוהות מדי עבור שירותי סריקת התמונות, אך מהצד השני אינו מקל ראש בעבודה. במילים אחרות, הקפידו לבחור במקום המחזיק במוניטין רב ומפורסם בזכות הניסיון והידע המקצועי שברשותו, וכמובן גם בזכת הציוד המשוכלל.

סריקת תמונות מקצועית

בכל הנוגע לאיכות גבוהה של התמונה שברצונכם לשמור, או לחלופין בתמונה קיימת שברצונכם לשפר, תוכלו לפנות לשירותי סריקת תמונות מקצועיים המבצעים את כל התהליך של סריקת תמונות  באופן מוקפד ועם הציוד המתקדם ביותר שקיים היום בשוק. כמובן שניתן לבצע גם סריקת תמונות בגדלים לא שגרתיים, ואף לבצע הדפסות מיוחדות – לשימושים שונים ובשינוי הגדרות מותאם אישית. ייחודן של תמונות אלה הוא בכך שהן לא עונות רק על ההגדרות של עיצוב שגרתי הקיים במכשירים הביתיים, אלא בעיקר בקליטת הצבעים הרבים ובאיפיון כל פרט בתמונה, בדגש על הרזולוציה הגבוהה ביותר שניתן לתפוס בתמונה – כולל השלמת מקטעים חסרים ושילוב אלמנטים עיצוביים נוספים שיהפכו את התמונה למושלמת, ואף יאפשרו לקיים בה תהליכי עיבוד נופים לשימוש אמנותי, או לכל שימוש אחר.חזרה
טופס יצירת קשר
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
מידע מקצועי
מערכות מחשוב של בית חכם סקירת שוק
הבית החכם הוא כבר לא אגדה אורבאנית ולא סיפור מעשיה, הוא כבר "חי ובועט" ולא רק בבתיהם של האלפיון העליון. מערכות בית חכם שולטות באופן יעיל, מדויק ומושכל על אלמנטים רבים בבית וממקסמות
 
איזה טכנולוגיות צפויות לנו בעתיד במשרד המודרני
אין עוררין על כך שהטכנולוגיה רק הולכת ומתפתחת בכל התחומים. זה בא לידי ביטוי בטלפונים סלולריים הרבה יותר חכמים, בטלוויזיות הרבה יותר חדות ומדויקות ואפילו בכלי רכב שחוסכים הרבה יותר בדלק. יחד עם זאת, אחד התחומים בהם הפיתוח הטכנולוגי הוא הבולט ביותר הוא תחום המחשבים.
 
ניהול עסק בעידן טכנולוגי
העולם העסקי נמצא כבר שנים רבות בחוד החנית של הטכנולוגיה. המשמעות היא שכל טכנולוגיה שבכוחה להאיץ ולזרז את הייצור, מושכת אליה עסקים רבים.
 
 
תן לנו לחזור אליך עם הצעה משתלמת!
שם מלא:
 
טלפון:
 
דוא"ל: