פתרונות מחשוב
מחשוב ענן
שירותי IT
שירותי גיבוי
רשתות אלחוטיות
 
מידע מקצועי - חשוב לעסקים הדור הבא ? כל מה שצריך לדעת על פתרונות מחשוב לעסקים

חשוב לעסקים הדור הבא ? כל מה שצריך לדעת על פתרונות מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים הם בין השירותים שהפכו לאחרונה לחובה ואף לבסיס בכל בית עסק בכל קנה מידה. שירותי מחשוב עוזרים לנו לנהל את העסק , את השירותים הנכנסים והיוצאים באופן קל ונגיש תוך חסכון יעיל בזמן ומניעת הצטברות ניירת מיותרת וחוסר סדר.

אחד הצרכים החשובים ביותר עליהם עונות מערכות מחשוב לעסק הוא כמובן, הצורך בחיסכון בזמן ועל היכולת להיות בכמה מקומות בו זמנית. הדרך המדהימה אותה עשו המערכות עד כה, תוך שימוש יעיל ומותאם, הניבה תוצאות ורווחים כתוצאה מאותו "בורג קטן" במערכת שמאפשר לנו לבצע פעולה תוך דקות ספורות , זאת שפעם היתה יכולה לגזול מאיתנו יממה תמימה לפחות!

מערכת ניהול מידע והובלת מידע

ניהול ותיעול המידע הוא אחד הנושאים החשובים ביותר בעסק. מערכת מחשוב לעסקים בתחום העברת הידע וההדרכה חוסכת לרבים מבתי העסק זמן רב וכספים רבים בתחום הדרכת העובדים והעברת מידע שוטף או חידוש הנהלים. הודעות מערכת שגרתיות, עדכון מידע והזנת המידע הרלוונטי בפורטל או מערכת המידע בעסק תצמצם את זמן העברת ההדרכה למינימום הנדרש ותאפשר לכל עובד לקבל את המידע בזמינות ובזמנו הפרטי.

קיימות מערכות חכמות המחייבות את העובד להיכנס ולקרוא עדכונים חדשים תוך סימון ואישור קבלת והבנת המידע. מערכות מסוימות יזכירו ויתריעו לעובד כי טרם עבר הדרכה שותפת וכך יעבירו את אותו המידע גם למנהלו הישיר.

לחצו כאן לשם -> הזמנת שירותי מחשוב לעסקים


טיפול בלקוחות וקשרי לקוחות – מערכת שימור וניהול

קשרי לקוחות וניהול לקוחות הוא תחום אשר אחראי על הרווחים של העסק שלנו הלכה למעשה שהרי עסק שאינו יודע לתחזק ולשמר את לקוחותיו לא ישרדו ולא יצדיק את קיומו.  מערכות מחשוב לעסק כוללות בין היתר גם נישת לקוחות: מידע בסיסי ומתקדם, רכישות הלקוח, סוג השירותים והמוצרים, לקוחות חדשים, פרטי התקשרות, משובים, סקרי שביעות רצון. מידע זה יעניק לנו מושג טוב וקרוב יותר לייעול השירות והרווחים שלנו ושימור אותו לקוח באופן היעיל, האישי והנגיש ביותר גם לכם וגם ללקוח עצמו.

מערכות לניהול עובדים: התייעלויות ומשמעותן

היכולת לעקוב אחר העובדים, התפוקה, היעדים, אחוז הביצוע, זמן הפעילות, שעות ההגעה והעזיבה של המערכות, זמני ההפסקות, חריגות, זמני השיחה , הקלטות השיחה, וכיוצא באלה יאפשרו לכם להביא את רמת הבקרה באופן קל, יעיל וממוקד יותר, הן ברמה הצוותית והן ברמה האישית.

מצד העובד, המודעות ליכולת המנהל לבדוק בכל עת את רמת הפעילות והיכולת לראות את רמת התפוקה שלו עצמו מאפשר תחרות בריאה שלו עם עצמו ובמקרים של מתן הרשאות גם מול עובדים וצוותים אחרים.

ניתוח דוחות ממוחשב הן ברמת העובד והן ברמת הפלטים הכללים בעסק מאפשרים לנו לקבל את המידע בקלות ומהירות בלחיצת כפתור (או כמה כפתורים בודדים)חזרה
טופס יצירת קשר
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
מידע מקצועי
מערכות מחשוב של בית חכם סקירת שוק
הבית החכם הוא כבר לא אגדה אורבאנית ולא סיפור מעשיה, הוא כבר "חי ובועט" ולא רק בבתיהם של האלפיון העליון. מערכות בית חכם שולטות באופן יעיל, מדויק ומושכל על אלמנטים רבים בבית וממקסמות
 
איזה טכנולוגיות צפויות לנו בעתיד במשרד המודרני
אין עוררין על כך שהטכנולוגיה רק הולכת ומתפתחת בכל התחומים. זה בא לידי ביטוי בטלפונים סלולריים הרבה יותר חכמים, בטלוויזיות הרבה יותר חדות ומדויקות ואפילו בכלי רכב שחוסכים הרבה יותר בדלק. יחד עם זאת, אחד התחומים בהם הפיתוח הטכנולוגי הוא הבולט ביותר הוא תחום המחשבים.
 
ניהול עסק בעידן טכנולוגי
העולם העסקי נמצא כבר שנים רבות בחוד החנית של הטכנולוגיה. המשמעות היא שכל טכנולוגיה שבכוחה להאיץ ולזרז את הייצור, מושכת אליה עסקים רבים.
 
 
תן לנו לחזור אליך עם הצעה משתלמת!
שם מלא:
 
טלפון:
 
דוא"ל: