פתרונות מחשוב
מחשוב ענן
שירותי IT
שירותי גיבוי
רשתות אלחוטיות
 
אנטי ספאם

כל אחד מאיתנו לפעמים מקבל מיילים פרסומיים או וירוסים המוסתרים במיילים "תמימים". מיילים אלו עלולים לגרום לנזק רב למחשב שלנו או לרשת המחשבים כולה, לכן כל ארגון חייב להעזר בחברה המעניקה שירותי אנטי ספאם. 

שירותי אנטי ספאם נועדו לניקוי דואר ספאם ווירוסים הנשלחים לתיבות הדואר בארגון. המיילים המזיקים אינם מגיעים לתיבות הארגון ונחסמים כבר בחוות השרתים ובכך מגנים על רשת המחשבים.

בנוסף לשירותי אנטי ספאם ComplIT מספקת גם שירותי SMART HOST. שירות smart host מעניק ללקוח את היכולת לשליחת מיילים דרך שרת חיצוני. שירות זה מיועד לחברות השולחות דואר פרסומי רב  או למצבים בהם כתובת הIP  נחסמת עקב חשש להפצת דואר זבל דרך אחד ממחשבי הארגון.

 

ComplIT מספקת פתרונות מחשוב מתקדמים ומובילים,

השאירו פרטים ותיהנו מתועדת שירות שעוד לא היכרתם. 

טופס יצירת קשר
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
מידע מקצועי
מערכות מחשוב של בית חכם סקירת שוק
הבית החכם הוא כבר לא אגדה אורבאנית ולא סיפור מעשיה, הוא כבר "חי ובועט" ולא רק בבתיהם של האלפיון העליון. מערכות בית חכם שולטות באופן יעיל, מדויק ומושכל על אלמנטים רבים בבית וממקסמות
 
איזה טכנולוגיות צפויות לנו בעתיד במשרד המודרני
אין עוררין על כך שהטכנולוגיה רק הולכת ומתפתחת בכל התחומים. זה בא לידי ביטוי בטלפונים סלולריים הרבה יותר חכמים, בטלוויזיות הרבה יותר חדות ומדויקות ואפילו בכלי רכב שחוסכים הרבה יותר בדלק. יחד עם זאת, אחד התחומים בהם הפיתוח הטכנולוגי הוא הבולט ביותר הוא תחום המחשבים.
 
ניהול עסק בעידן טכנולוגי
העולם העסקי נמצא כבר שנים רבות בחוד החנית של הטכנולוגיה. המשמעות היא שכל טכנולוגיה שבכוחה להאיץ ולזרז את הייצור, מושכת אליה עסקים רבים.
 
 
תן לנו לחזור אליך עם הצעה משתלמת!
שם מלא:
 
טלפון:
 
דוא"ל: