פתרונות מחשוב
מחשוב ענן
שירותי IT
שירותי גיבוי
רשתות אלחוטיות
 
ייעוץ בנושאי IT

במשך אורך חייו של ארגון הוא עובר שינויים כמו: התרחבות, הצטמצמות, שינוי טכנולגי, שינוי תרבות ארגונית וכן הלאה. שינויים אלו מביאים איתם גם את הצורך בשינויי רשת המחשבים של הארגון. ComplIT מבצעת שירותי ייעוץ לארגונים ומספקת אופטימיזציה המתאימה לצורכיהם החדשים.

 

עם רמת הביקוש ההולכת וגדלה מצד האירגוניים, הולכת ומתפתחת תעשייה של שירותי מחשוב המציעות מגוון פתרונות מחשוב לעסקים הכוללים גם ייעוץ וליווי מקצועי בין אם מדובר בהגדרת הצרכים של הארגון, בחירת ספקים מומלצים בתחומים שונים וכמובן עמידה בלוחות זמנים ותקציב המוגדרים על ידי החברה. כשארגון אינו מלווה בייעוץ מקצועי בתחומי המחושב, רוב ההחלטות מבוססות על חוסר ידע בתחום ויכולות לגרום ללא מעט נזקים כלכליים לטווח הקצר והארוך. אז במקום לנסות להגיע לפתרונות על ידי ניסוי וטעייה כגון: טכנולוגיות לא חדישות, פיתוח של מערכות שלא מתאימות לצורכי הארגון במקרה של גדילה והתפתחות, או בחירות מוטעות של ספקים, כדאי שיהיה לכם יועץ בעל ידע ומיומנות מקצועית שיכול ללוות אתכם בכל נושא, ולהפיק את המיטב מכל פרויקט.
 

יועץ מקצועי בשירותי ה-IT, יכול לנווט כל פרויקט, תוך כדי תשומת לב בצורכי המחלקה או הארגון במסגרת התקציב שנקבע. הידע שלו בתחום והקשרים שיש לו מול ספקים יכולים למקסם את היכולות של החברה על פי היעדים, כמו כן בזכות הידע והמיומנות בתחום הוא חושף את הארגון למגוון של חידושים בתחום הטכנולוגי, שיטות חדשניות, אסטרטגיה להשגת יעדים וערך מוסף אשר יקדמו את החברה הן מבחינה עסקית והן מבחינה שיווקית.
 

שירותי ComplIT כוללים:

  1. מחשוב ענן לעסקים. כל שירותי הענן שעסק זקוק להם.
  2. תמיכה ופתרונות מחשוב לוקאלי לעסקים.
  3.  HELP DESK כתמיכה לעסקים. מתן שירות תמיכה לעסקים במקצועיות ותגובה מהירה.
  4. ביצוע פרויקטים כמו: מעבר לענן, מעבר שרתים, ניטור רשת מחשבים לשיפור ביצועי הרשת וכו'.
  5. אבטחת המידע ברשת : ביצוע בדיקת פריצות לרשת. ביצוע בדיקת וירוסים ועדכונים במחשבים. ביצוע בדיקת maleware במחשבים. בדיקת סוסים טרויאנים שנועדו להבריח אינפורמציה רגישה מהרשת החוצה. הקלטת מחשבים ברשת לעובדים שמנסים לגנוב מידע או שמבזבזים זמן יקר בעבודה ברשתות חברתיות.
  6. שירותי גיבוי ענן.

ועוד... 

יועצי חברת ComplIT עוברים בין היתר הכשרות מקצועיות על כל החידושים הקיימים בתחום  ה-IT באופן קבוע, על מנת להעניק לכם את הידע והמקצועיות הכי חדשנית, לגרום להתייעלות של תהליכים בארגון שלכם באופן קבוע ולהפחית את העלויות השוטפות.
 

בחברת ComplIT מודעים שהזמן שלכם יקר ולכן זמינות מידית ותמיכה בכול השעות תגרום טיפול מיידי בתקלות כך שהעבודה השוטפת לא תיפגע.

 

ComplIT מעניקה מענה גם לחברות מחשבים אחרות הזקוקות לייעוץ,הכוונה או סתם נקודת ראיה אחרת.

טופס יצירת קשר
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
מידע מקצועי
מערכות מחשוב של בית חכם סקירת שוק
הבית החכם הוא כבר לא אגדה אורבאנית ולא סיפור מעשיה, הוא כבר "חי ובועט" ולא רק בבתיהם של האלפיון העליון. מערכות בית חכם שולטות באופן יעיל, מדויק ומושכל על אלמנטים רבים בבית וממקסמות
 
איזה טכנולוגיות צפויות לנו בעתיד במשרד המודרני
אין עוררין על כך שהטכנולוגיה רק הולכת ומתפתחת בכל התחומים. זה בא לידי ביטוי בטלפונים סלולריים הרבה יותר חכמים, בטלוויזיות הרבה יותר חדות ומדויקות ואפילו בכלי רכב שחוסכים הרבה יותר בדלק. יחד עם זאת, אחד התחומים בהם הפיתוח הטכנולוגי הוא הבולט ביותר הוא תחום המחשבים.
 
ניהול עסק בעידן טכנולוגי
העולם העסקי נמצא כבר שנים רבות בחוד החנית של הטכנולוגיה. המשמעות היא שכל טכנולוגיה שבכוחה להאיץ ולזרז את הייצור, מושכת אליה עסקים רבים.
 
 
תן לנו לחזור אליך עם הצעה משתלמת!
שם מלא:
 
טלפון:
 
דוא"ל: