פתרונות מחשוב
מחשוב ענן
שירותי IT
שירותי גיבוי
רשתות אלחוטיות
 
מחשוב ענן
מחשוב ענן - גיבוי בענן

גיבוי בענן

גיבוי ענן הינו גיבוי נתונים המועברים על ידי ערוץ תקשורת מאובטח אל שרתים מחוץ לארגון. הגיבוי הוא לכלל השרתים בחברה או למחשבים ספציפיים, חברתנו מעניקה שירותי גיבוי למאות עסקים ברחבי הארץ, מחברות קטנות עד חברות גדולות בעלי מידע סופר רגיש.

בעקבות התפתחות הטכנולוגיה והמידע הרב הנשמר ברשת כמו מיילים, תמונות, הודעות, מידע על לקוחות ועוד. צץ הצורך ההכרחי לגיבוי נתונים. חלק מהעסקים הקטנים והאנשים הפרטיים מגבים את הנתונים שלהם על ידי DISKONKEY  או כוננים ניידים אחרים, שמירת הנתונים באמצעות הפריטים הללו הינה עונה על צורכיהם אך מה עושים וזה הולך לאיבוד? לכן יותר ויותר עסקים קטנים, וגדולים בפרט (בעלי מאגרי נתונים ענקיים ורשתות מחשבים) מבצעים גיבוי נתונים בענן.


מה זה בעצם גיבוי בענן?

כחלק ממגוון פתרונות מחשוב לעסקים , COMPLIT  מעניקה שירותי גיבוי בענן.
בגיבוי ענן הנתונים נשמרים על שרתים חיצונים כאשר במידה וחלה תקלה במחשב ותוכנו נמחק קיים עותק של אותו מידע שאבד. הגיבוי מתבצע אוטומטי ללא מגע יד אדם וללא צורך בהחלפת קלטות, דיסקים וכו'. בכל יום עבודה המידע ששונה או נשמר, מועבר אוטומטית לשתי חוות שרתים, מוגנות ומוצפנות, במקביל (דבר המעניק גיבוי כפול).  הגיבוי הינו מוצפן ואת הסיסמא קובע איש מטעם הארגון עצמו  - לארגון יש שליטה מלאה בכל הנוגע לקבצים הנשמרים יחד עם התמיכה השוטפת של COMPLIT.

יתרונות בולטים:

  • שחזור נתונים מלא לכלל רשת המחשבים.
  • שחזור נתונים עד כ 60 יום אחורה או יותר.
  • חסכון בכסף -  אין צורך בקניית שרתים יקרים, שטחי אחסון וכוננים חיצוניים.
  • מלוא האחריות והדאגה לאיבוד נתונים מוסרת מהארגון.
  • הצפנה מלאה של כל הנתונים (הסיסמא נקבעת ע"י הלקוח עצמו).
  • אפשרות בדיקה שוטפת מצד הארגון לגבי גיבוי השרת והנתונים וקבלת דוחות יומיומיים.


הגיבוי נבדק ע"י צוות טכני ומנוטר 24 שעות ביממה. פתרון זה הינו אופטימלי למקרים של מחיקת נתונים ווירוסים הרסניים, באמצעותו הארגון יכול להמשיך ולעבוד ביעילות ושומר על מערך תקין ויציב בכל אורך הדרך וכמובן, איננו נתקל בבעיות אישיות מול לקוחות, ספקים או אנשי מקצוע אחרים.

 

השאר פרטים ותן לנו לחזור אלייך עם הצעה משתלמת ביותר!

 חזרה
טופס יצירת קשר
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
מידע מקצועי
מערכות מחשוב של בית חכם סקירת שוק
הבית החכם הוא כבר לא אגדה אורבאנית ולא סיפור מעשיה, הוא כבר "חי ובועט" ולא רק בבתיהם של האלפיון העליון. מערכות בית חכם שולטות באופן יעיל, מדויק ומושכל על אלמנטים רבים בבית וממקסמות
 
איזה טכנולוגיות צפויות לנו בעתיד במשרד המודרני
אין עוררין על כך שהטכנולוגיה רק הולכת ומתפתחת בכל התחומים. זה בא לידי ביטוי בטלפונים סלולריים הרבה יותר חכמים, בטלוויזיות הרבה יותר חדות ומדויקות ואפילו בכלי רכב שחוסכים הרבה יותר בדלק. יחד עם זאת, אחד התחומים בהם הפיתוח הטכנולוגי הוא הבולט ביותר הוא תחום המחשבים.
 
ניהול עסק בעידן טכנולוגי
העולם העסקי נמצא כבר שנים רבות בחוד החנית של הטכנולוגיה. המשמעות היא שכל טכנולוגיה שבכוחה להאיץ ולזרז את הייצור, מושכת אליה עסקים רבים.
 
 
תן לנו לחזור אליך עם הצעה משתלמת!
שם מלא:
 
טלפון:
 
דוא"ל: