פתרונות מחשוב
מחשוב ענן
שירותי IT
שירותי גיבוי
רשתות אלחוטיות
 
מחשוב ענן
מחשוב ענן - שירותי אנטי ספאם mail relay

שירותי אנטי ספאם mail relay

 

שירותי מחשוב אנטי ספאם mail relay – השירות מעניק ניקוי ספאם וכן וירוסים לתיבות דואר בארגון העלולים להשבית את רשת המחשבים כולה.
 

המידע שארגון אוגר הוא משאב מאוד יקר, וכיוון שהוא נשמר בכרטיס הזיכרון של המחשב (ולא על דפים כמו בעבר)  יש צורך להגן עליו ולמנוע חדירת גורמים מזיקים היכולים לפרוץ, להרוס או לגנוב מסמכים חסויים של הארגון.
שירותי אנטי ספאם גורמים לכך שמיילים מזיקים אינם מגיעים לתיבות הדואר בארגון, אלא נחסמים כבר בחוות השרתים ובכך משחררים רוחב פס יקר לארגון ,שיכול לשמש לצרכים אחרים מועילים, ומגן על המחשבים.

שירותי אנטי ספאם מסננים כמעט 100% מדואר הזבל ומורידים עומס רב על רשת האינטרנט של הארגון ואין צורך בהתקנה חומרה כלשהי.
 

בנוסף לשירותי IT מתקדמים אנו ב COMPLIT מספקים גם שירותי 'Smart Host'  -  שליחת מיילים דרך שרת חיצוני.

שירות זה מיועד לפתור מצב בו כתובת ה IP של חברה נחסמה ע"י הספק עקב חשש להפצת דואר זבל בארגון שלה ע"י אחד המחשבים, או במצבים שהחברה עוסקת בשליחת כמויות גדולות של מיילים פרסומיים.חזרה
טופס יצירת קשר
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
מידע מקצועי
מערכות מחשוב של בית חכם סקירת שוק
הבית החכם הוא כבר לא אגדה אורבאנית ולא סיפור מעשיה, הוא כבר "חי ובועט" ולא רק בבתיהם של האלפיון העליון. מערכות בית חכם שולטות באופן יעיל, מדויק ומושכל על אלמנטים רבים בבית וממקסמות
 
איזה טכנולוגיות צפויות לנו בעתיד במשרד המודרני
אין עוררין על כך שהטכנולוגיה רק הולכת ומתפתחת בכל התחומים. זה בא לידי ביטוי בטלפונים סלולריים הרבה יותר חכמים, בטלוויזיות הרבה יותר חדות ומדויקות ואפילו בכלי רכב שחוסכים הרבה יותר בדלק. יחד עם זאת, אחד התחומים בהם הפיתוח הטכנולוגי הוא הבולט ביותר הוא תחום המחשבים.
 
ניהול עסק בעידן טכנולוגי
העולם העסקי נמצא כבר שנים רבות בחוד החנית של הטכנולוגיה. המשמעות היא שכל טכנולוגיה שבכוחה להאיץ ולזרז את הייצור, מושכת אליה עסקים רבים.
 
 
תן לנו לחזור אליך עם הצעה משתלמת!
שם מלא:
 
טלפון:
 
דוא"ל: