פתרונות מחשוב
מחשוב ענן
שירותי IT
שירותי גיבוי
רשתות אלחוטיות
 
מחשוב ענן
מחשוב ענן - שרתים וירטואלים בענן

שרתים וירטואלים בענן


העיקרון הגדול העומד בפני שרתים וירטואליים בענן הוא שאין צורך לשכור שרת או חומרות אחרות לשמירת נתונים אלה ניתן באמצעות שרתים וירטואליים לשכור שירות לפי זמן (ולא לפי כמות מקום), לפי סוג/מטרת הארגון או לפי קריטריון נחוץ אחר. באמצעות שירותי מחשוב אלו ארגונים לא צריכים לוודא ,בכל נקודת זמן, כמה מקום נשאר להם בשרת או לדאוג בכלל -  כיוון שהשירות ניתן על ידי חברות המספקות תמיכה וניהול שוטף לכל אורך הדרך.

 
השירות מעניק גישה לשרת שלו הממוקם בחוות שרתים, הגישה הינה בשרתי טרמינל (תצורת שולחן עבודה מלא שכולל גם אופיס וגישה לאפליקציות לכל עובד בארגון),שרתי שיתוף קבצים, שרתי לינוקס למגוון אפליקציות ותוכנות בארגון. אנו מספקים גישה נוחה במיוחד וממשקי ניהול מלאים בהתאם לצורכי הארגון.

כיצד זה עובד? העבודה של החומרה הפיסית של המחשב (זיכרונות, מעבד, דיסק קשיח)
"מועברת" לשרתים וירטואליים ובכך לייעל את עבודת המחשב מבלי לשדרג או להחליף חלקים פיזיים.  המערכת יודעת להפריד בין החלקים ובכך למקסם את הפעילות והיעילות של כל חלק.

יתרונותיו של שרת וירטואלי:
 

  • שמירת נתונים יקרים - כל הנתונים נשמרים בשרת בענן ובכך קיים גיבוי יומי מלא על ידי צוות מקצועי. הארגון בעל יכולת התאוששות מהירה ללא אובדן נתונים יקרים.
  • חסכון - חסכון כלכלי בחלקי מחשוב, הוצאות שרתים וצריכת חשמל.
  • נגיש ונוח - קיימת גישה מלאה לארגון מכל מקום לצורך בקרה או כל שאלה אחרת (ניתן לפנות גם לספקים)
  • אין צורך לדאוג - תחזוקה שוטפת מצד הספק. כל הבדיקות הרלוונטיות מתבצעות מטעמינו.
  • סוף לרכישה - אין צורך ברכישת רישיון למערכת ההפעלה.

 

היתרון הגדול באחסון בשרתים וירטואליים הוא שמישהו אחר צריך לדאוג בשבילך, ואנו עושים זאת באחריות ובמקצועיות.

 

לקבלת פרטים נוספים השאר פרטים מטה ונחזור אלייך בהקדם. 

 

 חזרה
טופס יצירת קשר
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
מידע מקצועי
מערכות מחשוב של בית חכם סקירת שוק
הבית החכם הוא כבר לא אגדה אורבאנית ולא סיפור מעשיה, הוא כבר "חי ובועט" ולא רק בבתיהם של האלפיון העליון. מערכות בית חכם שולטות באופן יעיל, מדויק ומושכל על אלמנטים רבים בבית וממקסמות
 
איזה טכנולוגיות צפויות לנו בעתיד במשרד המודרני
אין עוררין על כך שהטכנולוגיה רק הולכת ומתפתחת בכל התחומים. זה בא לידי ביטוי בטלפונים סלולריים הרבה יותר חכמים, בטלוויזיות הרבה יותר חדות ומדויקות ואפילו בכלי רכב שחוסכים הרבה יותר בדלק. יחד עם זאת, אחד התחומים בהם הפיתוח הטכנולוגי הוא הבולט ביותר הוא תחום המחשבים.
 
ניהול עסק בעידן טכנולוגי
העולם העסקי נמצא כבר שנים רבות בחוד החנית של הטכנולוגיה. המשמעות היא שכל טכנולוגיה שבכוחה להאיץ ולזרז את הייצור, מושכת אליה עסקים רבים.
 
 
תן לנו לחזור אליך עם הצעה משתלמת!
שם מלא:
 
טלפון:
 
דוא"ל: