פתרונות מחשוב
מחשוב ענן
שירותי IT
שירותי גיבוי
רשתות אלחוטיות
 
מחשוב ענן
פתרונות מחשוב - הקמה ותחזוקת רשתות

הקמה ותחזוקת רשתות

מצב שבו יותר משני מחשבים מחוברים ביניהם ומסוגלים להעביר מידע נקרא רשת מחשבים. במצב זה עובדים יכולים להעביר בניהם קבצים, תמונות, הדפסות, מיילים, לוחות זמנים ועוד. הקמת רשת תקשורת שכזאת חשובה לניהול העסק, לעידוד עבודה בצוותים ולחיזוק התקשורת בין רמות הארגון, ומטרתה העיקרית והחשובה של הקמת רשת מחשבים היא לייעל את העבודה ולחסוך במשאבים.
 

 • ניטור שרתים ואבטחת מידע – רשת מחשבים בדרך כלל מתוחזקת על ידי חברה חיצונית המעניקה גם שירותי ניטור ואבטחת מידע. כל מחשב מקבל את ההרשאות שהוגדרו לו מראש (ביחד עם ראש הארגון) ונמנעת דליפת מסמכים חשובים. בנוסף, הרשת מתוחזקת ומוגנת מפני ספאם ווירוסים העוללים להחריב מחשבים רבים.
   
 • ארגון וסדר – כדי לא ליצור התנגשויות בלוחות זמנים או כפילויות ברשימות, רשת מחשבים מאפשרת שיתוף יומנים בין המחשבים השונים, שיתוף משימות ואנשי קשר ומונעת מצב של כפילויות ומגבירה את יעילות הארגון.
   
 • שיתוף מדיות אחרות – בארגון יש מספר רב של עובדים ולכל עובד יש את פינת העבודה שלו. לשם פעילותו השוטפת של העובד הוא זקוק לפקסים מדפסות וסורקים העולים לארגון כסף רב, רשת מחשבים מעניקה חיסכון משמעותי ומאפשרת שיתוף של מדפסות,פקסים וסורקים. 
   
 • בקרה על גלישת העובדים – רשת מחשבים מעניקה גישה מהירה לאינטרנט לכלל העובדים ומאפשרת פעולות הגבלה על אתרים מסוימים ומניעת גישה לאתרים מזיקים.
   
 • תקשורת בין רמות הארגון – קיימים סוגים שונים של מבנים ארגונים (פונקציונאלי,חטיבתי,מטריציוני ועוד) המחולקים לפי מחלקות שונות (בין אם לפי מוצר, חטיבה או שילוב של שניהם) המשבר העיקרי במבנים ארגונים הוא מעבר התקשורת בין הרמות השונות של הארגון וכמובן מעבר התקשורת הרוחבית. כדי להימנע מתקשורת לקויה רשת המחשבים מביאה איתה את הפתרון האידיאלי לשמירה על תקשורת שוטפת, העברת רעיונות, דוחות, סקרים וכן הלאה בין כלל עובדי הארגון.
   

הקמת רשת מחשבים צריכה להתבצע במקצועיות, שכן תקלה קטנה בתשתית עלולה לפגוע ברשת כולה. כדי להקים רשת מחשבים המתאימה לארגון יש להיעזר בחברה המציעה שירותי הקמה ותחזוקת רשתות, היא מתכננת, מקימה ומקשרת את המחשבים לפי צורכי הארגון לטווח הארוך, מבצעת הגדרת נהלים של גיבוי הנתונים, מעניקה תמיכה וליווי צמוד, מבצעת שדרוגים ועוד
 

בחירת חברה להקמה ותחזוקת רשתות צריכה להיות קפדנית אנו בCOMPLIT  מבצעים הקמת רשתות מחשבים ותחזוקה שוטפת, כבילה לארונות תקשורת, טלפוניית VIOP (העברת שיחות טלפון על גבי רשת האינטרנט), תחזוקת מחשבים ושרתים, טיפול מונע במחשבים ושרתים וציוד קצה. לחברה ניסיון רב בתחום, ידע ומקצועיות ומעניקה שירותי IT  מתקדמים.
 

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו וליהנות מתודעת שירות אחרת ורמת עבודה גבוהה במיוחד


 חזרה
טופס יצירת קשר
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
מידע מקצועי
מערכות מחשוב של בית חכם סקירת שוק
הבית החכם הוא כבר לא אגדה אורבאנית ולא סיפור מעשיה, הוא כבר "חי ובועט" ולא רק בבתיהם של האלפיון העליון. מערכות בית חכם שולטות באופן יעיל, מדויק ומושכל על אלמנטים רבים בבית וממקסמות
 
איזה טכנולוגיות צפויות לנו בעתיד במשרד המודרני
אין עוררין על כך שהטכנולוגיה רק הולכת ומתפתחת בכל התחומים. זה בא לידי ביטוי בטלפונים סלולריים הרבה יותר חכמים, בטלוויזיות הרבה יותר חדות ומדויקות ואפילו בכלי רכב שחוסכים הרבה יותר בדלק. יחד עם זאת, אחד התחומים בהם הפיתוח הטכנולוגי הוא הבולט ביותר הוא תחום המחשבים.
 
ניהול עסק בעידן טכנולוגי
העולם העסקי נמצא כבר שנים רבות בחוד החנית של הטכנולוגיה. המשמעות היא שכל טכנולוגיה שבכוחה להאיץ ולזרז את הייצור, מושכת אליה עסקים רבים.
 
 
תן לנו לחזור אליך עם הצעה משתלמת!
שם מלא:
 
טלפון:
 
דוא"ל: