פתרונות מחשוב
מחשוב ענן
שירותי IT
שירותי גיבוי
רשתות אלחוטיות
 
מחשוב ענן
פתרונות מחשוב - ליווי ברכישת חומרה ורישוי

ליווי ברכישת חומרה ורישוי

אחד היתרונות הגדולים בחברתנו הוא שבניגוד לחברות סטנדרטיות בשוק, בהן חברת המחשוב היא זו שמוכרת ללקוח את הציוד (כלומר, גוזרת עמלה מהמכירה - דבר המייקר את רכישת הציוד ומעשיר את חברת המחשוב), אנו מלווים את המשרד ברכישת הציוד ישירות מהספק שהארגון יבחר לעבוד מולו!

 

קנייה חומרה ורישוי הן לא עסק פשוט, אנו מאמינים בצימצום הוצאות מצד הלקוחות אך במוצר איכותי וטוב, לכן אנו מספקים ליווי צמוד וידע מקצועי מול הספקים לרכישת הציוד המתאים ביותר לצורכי הארגון ונמנעים מייקור המוצרים ללקוחותינו.


אנו שומרים על אינטרס הארגון ויוצרים החזר כספי שנתי של עשרות אלפי שקלים לשנה. חזרה
טופס יצירת קשר
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
מידע מקצועי
מערכות מחשוב של בית חכם סקירת שוק
הבית החכם הוא כבר לא אגדה אורבאנית ולא סיפור מעשיה, הוא כבר "חי ובועט" ולא רק בבתיהם של האלפיון העליון. מערכות בית חכם שולטות באופן יעיל, מדויק ומושכל על אלמנטים רבים בבית וממקסמות
 
איזה טכנולוגיות צפויות לנו בעתיד במשרד המודרני
אין עוררין על כך שהטכנולוגיה רק הולכת ומתפתחת בכל התחומים. זה בא לידי ביטוי בטלפונים סלולריים הרבה יותר חכמים, בטלוויזיות הרבה יותר חדות ומדויקות ואפילו בכלי רכב שחוסכים הרבה יותר בדלק. יחד עם זאת, אחד התחומים בהם הפיתוח הטכנולוגי הוא הבולט ביותר הוא תחום המחשבים.
 
ניהול עסק בעידן טכנולוגי
העולם העסקי נמצא כבר שנים רבות בחוד החנית של הטכנולוגיה. המשמעות היא שכל טכנולוגיה שבכוחה להאיץ ולזרז את הייצור, מושכת אליה עסקים רבים.
 
 
תן לנו לחזור אליך עם הצעה משתלמת!
שם מלא:
 
טלפון:
 
דוא"ל: