פתרונות מחשוב
מחשוב ענן
שירותי IT
שירותי גיבוי
רשתות אלחוטיות
 
מחשוב ענן
פתרונות מחשוב - שירותי HELP DESK

שירותי HELP DESK

 

הצורך בתמיכת help desk הינו קיומי עבר כל עסק באשר הוא אם מדובר בעסק קטן שמעסיק גוף חיצוני לתמיכה זו, ובין  אם מדובר בחברה גדולה המונה אלפי עובדים שכחלק מהמטה קיימת מחלקת help desk . תמיכה זו היא בכל מערכות המחשוב בארגון החל מהתקנת ותפעול תוכנות עד לטיפול בתקלות בעזרים נלווים כמו סורקים, מדפסות וכלה בתקלות בחומרה של המחשבים, לרוב מדובר בתקלות שעם קצת יותר מאמץ והשקעה נצליח לפתור אותן אך כשמדובר בסטייה מעבודתנו לצורך טיפול בתקלות, אנו מבזבזים זמן יקר של עבודה והתפוקת העבודה יורדת.
 

ארגוניים רבים שאין באפשרותם לתחזק מחלקת help desk בתוך הארגון אם מבחינה כלכלית או מבחינת זמינות מקום פנוי, משתמשים בחברות שירותי מחשוב לעסקים שכחלק ממערך השירותים מציעים לכל חברה מגוון פתרונות מחשוב לעסקים גדולים וקטנים כאחד.  לרוב ההתקשרות בין הארגון לחברה המספקת שירותים מעוגן באמצעות חוזה המפרט על תנאי השירות שהארגון מקבל.
 

ישנן מספר דרכים מקובלות לקבלת שירות, הראשונה היא באמצעות תמיכה טלפונית ותכתובת במיילים, רוב התקלות יכולות להיפתר בשיחת טלפון תוך כדי הדרכה והכוונה טלפונית של ביצוע כמה פעולות פשוטת. ובמקרים אחרים נישלח טכנאי לארגון ומבצע את התיקון הנדרש.
 

ComplIT - פתרונות מחשוב, מספקת תמיכה טלפונית המתבצעת על ידי ההשתלטות על המחשבים מרחוק ומדריכה את הלקוח בצורה ברורה לפתרון הבעיה. מתן השירות מתבצע באמצעות כמה אופנים, שיחה יזומה של העובד אל מוקד השירות, העובד מקבל הדרכה טלפונית ברורה ולומד להתמודד עם הבעיות. דרך נוספת היא השתלטות על המחשב הניזוק ופתרון הבעיה מרחוק.  בשני הדרכים ניתנת האפשרות לעובד ללמוד כיצד להתמודד עם בעיות עתידיות ולא לשבת ולחכות לטכנאי.חזרה
טופס יצירת קשר
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
מידע מקצועי
מערכות מחשוב של בית חכם סקירת שוק
הבית החכם הוא כבר לא אגדה אורבאנית ולא סיפור מעשיה, הוא כבר "חי ובועט" ולא רק בבתיהם של האלפיון העליון. מערכות בית חכם שולטות באופן יעיל, מדויק ומושכל על אלמנטים רבים בבית וממקסמות
 
איזה טכנולוגיות צפויות לנו בעתיד במשרד המודרני
אין עוררין על כך שהטכנולוגיה רק הולכת ומתפתחת בכל התחומים. זה בא לידי ביטוי בטלפונים סלולריים הרבה יותר חכמים, בטלוויזיות הרבה יותר חדות ומדויקות ואפילו בכלי רכב שחוסכים הרבה יותר בדלק. יחד עם זאת, אחד התחומים בהם הפיתוח הטכנולוגי הוא הבולט ביותר הוא תחום המחשבים.
 
ניהול עסק בעידן טכנולוגי
העולם העסקי נמצא כבר שנים רבות בחוד החנית של הטכנולוגיה. המשמעות היא שכל טכנולוגיה שבכוחה להאיץ ולזרז את הייצור, מושכת אליה עסקים רבים.
 
 
תן לנו לחזור אליך עם הצעה משתלמת!
שם מלא:
 
טלפון:
 
דוא"ל: