פתרונות מחשוב
מחשוב ענן
שירותי IT
שירותי גיבוי
רשתות אלחוטיות
 
מחשוב ענן
רשתות אלחוטיות

רשת אלחוטית: היא טכנולוגיה שמאפשרת למכשירים אלקטרוניים להעביר את המידע באופן אלחוטי באמצעות גלי רדיו. כתבתם סטטוס בפייסבוק? צייצתם בטוויטר? יופי, זה אומר שהשתמשתם ברשת אלחוטית.

יתרונה הגדול של רשת אלחוטית הוא בפשטות חיבור הציוד (כבר לא צריך כבלים והגדרות פרוטוקול מורכבות במחשב) ובמחירו הזול. כיום המחשבים הניידים (רובם) נמכרים כשהם מכילים כרטיסי רשת אלחוטית מובנה, כך שניתן לחבר את אותם המחשבים בקלות לרשתות אלחוטיות.

 

הקמת רשת אלחוטית

יצירת רשת אלחוטית לא מסתכמת רק בכניסה להגדרות הרשת הנוכחית ובחירה באפשרות של הגדרת רשת אלחוטית. יש קודם כל לרכוש ראוטר – נתב – אלחוטי.

הנתב בדרך כלל מתחבר אל המחשב בעזרת כבל רשת, כאשר יש נתב אלחוטי כל מה שצריך זה להגדיר במחשב שהרשת אלחוטית וניתן יהיה להתחבר לרשת כאמור. אם ישנם עוד מחשבים בבית אם אלו מחשבים ניידים יחסית חדשים, לא צריך  לחבר או

טופס יצירת קשר
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
מידע מקצועי
מערכות מחשוב של בית חכם סקירת שוק
הבית החכם הוא כבר לא אגדה אורבאנית ולא סיפור מעשיה, הוא כבר "חי ובועט" ולא רק בבתיהם של האלפיון העליון. מערכות בית חכם שולטות באופן יעיל, מדויק ומושכל על אלמנטים רבים בבית וממקסמות
 
איזה טכנולוגיות צפויות לנו בעתיד במשרד המודרני
אין עוררין על כך שהטכנולוגיה רק הולכת ומתפתחת בכל התחומים. זה בא לידי ביטוי בטלפונים סלולריים הרבה יותר חכמים, בטלוויזיות הרבה יותר חדות ומדויקות ואפילו בכלי רכב שחוסכים הרבה יותר בדלק. יחד עם זאת, אחד התחומים בהם הפיתוח הטכנולוגי הוא הבולט ביותר הוא תחום המחשבים.
 
ניהול עסק בעידן טכנולוגי
העולם העסקי נמצא כבר שנים רבות בחוד החנית של הטכנולוגיה. המשמעות היא שכל טכנולוגיה שבכוחה להאיץ ולזרז את הייצור, מושכת אליה עסקים רבים.
 
 
תן לנו לחזור אליך עם הצעה משתלמת!
שם מלא:
 
טלפון:
 
דוא"ל: