פתרונות מחשוב
מחשוב ענן
שירותי IT
שירותי גיבוי
רשתות אלחוטיות
 
מחשוב ענן
שירותי גיבוי

בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים טכנולוגיים שהפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו כמו הסמארטפונים והטבלטים. אנחנו מקבלים מהם מידע שוטף ללא הפסקה, מאחסנים תמונות, מעבירים מיילים, שומרים סיסמאות ועוד. מעבר לחיינו הפרטיים, מכשירים טכנולוגיים ומחשבים משמשים אותנו גם בצורכי העבודה שכן הם הכלי העיקרי לניהול ארגון בצורה יעילה, אחראיים לשיתוף פעולה בין עובדים ותקשורת בין מחלקות הארגון.  

התלות הגדולה שלנו בעולם הטכנולוגי הביאה את הצורך הבלתי נמנע לשירותי גיבוי ואבטחה.

 

כחלק מפתרונות מחשוב לעסקים קומפליט מציעה ללקוחותיה שירותי גיבוי בצורה הטובה והבטוחה ביותר כיום.

שירותי הגיבוי מתבצעים מרחוק, המידע הנשמר במחשב מועתק ונשלח אל שרת חיצוני מאובטח ומוצפן. כך ניתן ליהנות מגישה מלאה לכל המידע מכל מקום בעולם. הגיבוי מיועד לשרתים ומחשבים, וכן דטהבייסים כגון: , Linux SQL ,Exchange. חשוב לציין כי השירות הינו שקוף ואינו מפריע למהלך העבודה השוטף. היתרון הגדול בשירותי גיבוי היא היכולת לשחזור נתונים בצורה מהירה ואלגנטית. בComplIT הגיבוי מבוקר ע"י צוות טכני בתדירות יומיומית המוודא כי אכן כל הנתונים מגובים כהלכה, ובסופו של כל גיבוי אנו מעניקים ללקוח חיווי באי מייל לגבי סטטוס הגיבוי כך שיהיה מעורה בנעשה בכל שלב. תוכנת הגיבוי שלנו מסוגלת להעלות לשרתים רק את המידע שהשתנה באותו יום עבודה ולכן העומס על רוחב הפס בארגון איננה קיימת! 
התאמת תוכן המידע המועבר נקבע על ידי עובדי הארגון מול צוות הטכנאים שלנו. 

 

בסופו של דבר, שירותי ענן מעניקים לנו את היכולת ליהנות משקט נפשי הן בנישה העסקית והן בנישה הפרטית.

 

חברתנו מעניקה שירותי מחשוב למאות עסקים קטנים וגדולים כאחד, ויש באמתחתנו סיפורי שחזור של לקוחות ששירות זה הציל להם את העסק פשוטו כמשמעו.

 

טופס יצירת קשר
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
מידע מקצועי
מערכות מחשוב של בית חכם סקירת שוק
הבית החכם הוא כבר לא אגדה אורבאנית ולא סיפור מעשיה, הוא כבר "חי ובועט" ולא רק בבתיהם של האלפיון העליון. מערכות בית חכם שולטות באופן יעיל, מדויק ומושכל על אלמנטים רבים בבית וממקסמות
 
איזה טכנולוגיות צפויות לנו בעתיד במשרד המודרני
אין עוררין על כך שהטכנולוגיה רק הולכת ומתפתחת בכל התחומים. זה בא לידי ביטוי בטלפונים סלולריים הרבה יותר חכמים, בטלוויזיות הרבה יותר חדות ומדויקות ואפילו בכלי רכב שחוסכים הרבה יותר בדלק. יחד עם זאת, אחד התחומים בהם הפיתוח הטכנולוגי הוא הבולט ביותר הוא תחום המחשבים.
 
ניהול עסק בעידן טכנולוגי
העולם העסקי נמצא כבר שנים רבות בחוד החנית של הטכנולוגיה. המשמעות היא שכל טכנולוגיה שבכוחה להאיץ ולזרז את הייצור, מושכת אליה עסקים רבים.
 
 
תן לנו לחזור אליך עם הצעה משתלמת!
שם מלא:
 
טלפון:
 
דוא"ל: