פתרונות מחשוב
מחשוב ענן
שירותי IT
שירותי גיבוי
רשתות אלחוטיות
 
מחשוב ענן
שירותי IT - שירותי ניטור monitoring

שירותי ניטור monitoring

מצב שבו לא מדווחים בזמן על תקלה בשרת האחסון, עלולה לגרום לחוסר שביעות מצד הלקוח על רמת שירות לא מקצועית וכמובן להפסדים כספיים, על מנת למנוע בעיות כאלו יש צורך בדיווח שוטף סביב השעון על מצב השרת, הדיווח הנ"ל נקרא בשפה המקצועית ניטור שרתים.

ניטור שרתים זהו המרכיב החשוב ביותר בכל רשת מחשבים. מטרת ניטור שרתים היא באמצעות סריקה השרת להתריע על תקלות (רשת ותקלות תקשורת) עתידיות או במקרה של תקלה עכשווית - לטפלה במהירות טרם השפיעה על משתמש קצה  ולצמצם נזקים. התראה בזמן אמת על אופי התקלה ושליחת דיווח כולל למייל או לפלא'  כהודעת SMS יכולה למנוע נזק והתרחבותו לעוד אפיקים. לדוגמא: כשאר אתם רוכשים חבילת אחסון לאתר האינטרנט של החברה היא מוגבלת לאחסון מסוים, במידה וחרגתם השירות יחסם עד להסדרת הנושא מול חברה ממנה רכשתם את האחסון, כחלק מפתרונות מחשוב הנקרא: שירותי ניטור שרתים אתם מקבלים התראה לכך עוד לפני החריגה וכך תוכלו לשדרג את גודל החבילה עוד לפני שיגרם נזק.

 

צוות הטכנאים של ComplIT נמצא כל הזמן עם היד על דופק. תכנת הניטור בודקת את רשת הלקוח ומאפשרת לו לראות אונליין את מצב השרת וכן שירותים נוספים אותם מגדירים תחילה כשירותים קריטים והכרחיים לארגון.  במידה ונתקלים בבעיה צוות התמיכה מטפל בה בהקדם - הרבה לפני שהלקוח ניזק או שם לב לבעיה. תיקון הבעיה מתבצע על ידי השתלטות על המחשב, שכן את מרבית הבעיות ניתן לפתור מרחוק, במידה והבעיה אינה ניתנת לפתרון מרחוק, נשלח טכנאי המגיע במהירות לתקנה.

 

אנו בComplIT מאמינים שיש להקדים תרופה למכה ולהיות תמיד עם העיניים פתוחות למניעת בעיות. אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות מחשוב לעסקים וללקוחות פרטיים אך החשוב מכולם הוא מניעת בעיות העלולות לגרום לנזק בלתי הפיך ברשת המחשבים של הארגון. בנוסף, ניטור שרתים טוב מתבסס על הקמת תשתית טובה לכן הקפידו להתקין תשתית נכונה המתאימה לארגון.

 

הנכם מוזמנים לעשות את הצעד הראשון למניעת בעיות עתידיות!
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה במהרה

 

 חזרה
טופס יצירת קשר
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
מידע מקצועי
מערכות מחשוב של בית חכם סקירת שוק
הבית החכם הוא כבר לא אגדה אורבאנית ולא סיפור מעשיה, הוא כבר "חי ובועט" ולא רק בבתיהם של האלפיון העליון. מערכות בית חכם שולטות באופן יעיל, מדויק ומושכל על אלמנטים רבים בבית וממקסמות
 
איזה טכנולוגיות צפויות לנו בעתיד במשרד המודרני
אין עוררין על כך שהטכנולוגיה רק הולכת ומתפתחת בכל התחומים. זה בא לידי ביטוי בטלפונים סלולריים הרבה יותר חכמים, בטלוויזיות הרבה יותר חדות ומדויקות ואפילו בכלי רכב שחוסכים הרבה יותר בדלק. יחד עם זאת, אחד התחומים בהם הפיתוח הטכנולוגי הוא הבולט ביותר הוא תחום המחשבים.
 
ניהול עסק בעידן טכנולוגי
העולם העסקי נמצא כבר שנים רבות בחוד החנית של הטכנולוגיה. המשמעות היא שכל טכנולוגיה שבכוחה להאיץ ולזרז את הייצור, מושכת אליה עסקים רבים.
 
 
תן לנו לחזור אליך עם הצעה משתלמת!
שם מלא:
 
טלפון:
 
דוא"ל: