פתרונות מחשוב
מחשוב ענן
שירותי IT
שירותי גיבוי
רשתות אלחוטיות
 
מחשוב ענן
שירותי IT - שירותי DBA

שירותי DBA

 

לכל חברה יש כמה מסדי נתונים איתם היא עובדת בהתאם לצרכיה. ריבוי מסדי נתונים עלול להוביל לניהול לא יעיל, תוכן כפול של נתונים ולעדכון חלקי של נתונים, כל אלה יכולים לגרום לכל חברה בכל סדר גודל מחברה קטנה ועד חברה גדולה נזק כלכלי.

ComplIT מספקת שירותי DBA או במילים אחרות ניהול מסד נתונים בצורה היעילה ביותר.

השירות מעניק טיפול במסדי הנתונים בארגון:MySql, SQL, חשבשבת, פריוריטי, SAP , ושאר תוכנות בעלות מסד נתונים משותף החשוב לחברה.

כחלק ממערך שירותי מחשוב אנו מספקים תחזוקה שוטפת למסד הנתונים ומגבה נתונים בהתאם לנקבע עם הארגון. מטרת השירות להעניק זמינות ושיפור ביצועים בתגובת מסדי הנתונים בארגון, גיבוי מלא לנתונים במקרה של תקלות (בהתאם לנקבע עם הארגון - לקריאה מורחבת על שירותי גיבוי לחץ כאן ) בדיקת תקלות עתידיות ופתרונן והקלה על הלקוח מניהול לקוי של מידע  חשוב בארגון.
 

חברתנו מספקת חבילת שירותים בתחום ה- DBA הכוללת:

ברמת הבסיס נתונים- בדיקה ותיקון שגיאות, בדיקת ביצועים, ניתור ובדיקה שאילתות המוכרות כבעייתיות, בדיקה של נפח ותפקוד טבלאות ואופטימיזציה של בסיסי הנתונים.

ברמת הגיבויים ואבטחת מידע- קביעת נהלים לגיבויים עם הלקוח לפי צורכי החברה, הכנה של המלצות עם הלקוח בנושאים של ביטחון מידע בכל בסיסי הנתונים הקיימים והעתידיים, בדיקה תקופתית של נהלי הגיבויים וכמו כן ביצועים של שיחזור תקופתי לבדיקות מצב אמת.

אצלנו השירות ותהליך קבלת ההחלטות  נעשה בצמוד ללקוח וכן לפי בקשותיו בהתאמה לצורכי הארגון שלו.

 

לקבלת מידע על שירותי IT נוספים השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

 

 חזרה
טופס יצירת קשר
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
מידע מקצועי
מערכות מחשוב של בית חכם סקירת שוק
הבית החכם הוא כבר לא אגדה אורבאנית ולא סיפור מעשיה, הוא כבר "חי ובועט" ולא רק בבתיהם של האלפיון העליון. מערכות בית חכם שולטות באופן יעיל, מדויק ומושכל על אלמנטים רבים בבית וממקסמות
 
איזה טכנולוגיות צפויות לנו בעתיד במשרד המודרני
אין עוררין על כך שהטכנולוגיה רק הולכת ומתפתחת בכל התחומים. זה בא לידי ביטוי בטלפונים סלולריים הרבה יותר חכמים, בטלוויזיות הרבה יותר חדות ומדויקות ואפילו בכלי רכב שחוסכים הרבה יותר בדלק. יחד עם זאת, אחד התחומים בהם הפיתוח הטכנולוגי הוא הבולט ביותר הוא תחום המחשבים.
 
ניהול עסק בעידן טכנולוגי
העולם העסקי נמצא כבר שנים רבות בחוד החנית של הטכנולוגיה. המשמעות היא שכל טכנולוגיה שבכוחה להאיץ ולזרז את הייצור, מושכת אליה עסקים רבים.
 
 
תן לנו לחזור אליך עם הצעה משתלמת!
שם מלא:
 
טלפון:
 
דוא"ל: